Val van het kabinet.
HEEMwonen doet geen bod.
Wat is het bod?
Het bod op de woonvisie is de manier waarop een woningcorporatie concreet aangeeft wat zij de komende jaren wil bijdragen aan de lokale volkshuisvestelijke doelen, bijvoorbeeld: hoeveel nieuwe sociale huurwoningen ze wil bouwen, hoeveel woningen ze wil verduurzamen, welke investeringen ze gaat doen in leefbaarheid enz. Dit bod vormt de basis van de prestatieafspraken die wettelijk verplicht zijn sinds de Woningwet 2015.Voor de val van het cabinet was er sprake van huurbevriezing voor sociale huurwoningen, geldend voor de komende twee jaar. Deze aankondiging zorgde voor grote onzekerheid. Door het vallen van het cabinet zijn eerdere verwachtingen over duidelijkheid in juni achterhaald, en is de situatie daardoor nog onzekerder geworden.
Dit alles maakt dat HEEMwonen geen inhoudelijk bod op de woonvisie 2025 kan uitbrengen voor de deadline van 1 juli 2025.
· Er komen tijdelijk geen nieuwe, concrete afspraken over nieuwbouw, onderhoud of verbeteringen.
· Dit kan mogelijk leiden tot vertraging in plannen of projecten.
Het CHOH vindt het belangrijk u als huurder op de hoogte te houden en blijven ons inzetten voor betaalbare, duurzame en prettige woningen.
Wij begrijpen dat deze onzekerheid vervelend kan zijn. Zodra er meer duidelijkheid is over de huurprijzen voor 2025 en 2026, zullen wij u direct informeren.Met vriendelijke groet,
Anjo Coervers, voorzitter CHOH